دفتر ترجمه ایتالیایی

ایتالیا به دلیل وجود جاذبه های گردشگری و  تحصیلی متنوعی که دارد، هر ساله تعداد زیادی از افراد را به خود جذب می کند. تاریخ منحصر به فرد رم باستان و آثار تاریخی به جا مانده از آن دوران باعث شده تا کشور ایتالیای امروزی بسیار طرفدار داشته باشد. به طوری که متقاضیان سفر به ایتنالیا نیاز به مراجعه به دفتر ترجمه ایتالیایی دارند تا مدارک خود را به زبان ایتالیایی ترجمه کنند. فرقی نمی‌کند چه دلیلی برای سفر به ایتالیا دارید، در هر صورت، باید مدارک خود را ترجمه رسمی زبان ایتالیایی نمایید. بنابراین به دنبال بهترین دارالترجمه های ایتالیایی هستید! پس در ادامهبا ما همراه باشید تا یکی از این دارالترجمه ها را به شما معرفی کنیم.

ترجمه رسمی ایتالیایی

هر ساله دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل در ایتالیا به دارالترجمه های رسمی زبان ایتالیایی مراجعه می کنند. تنوع رشته های تحصیلی و اعتبار جهانی دانشگاههای ایتالیا، همچنین سهولت شرایط تحصیلی باعث می شود تا این افراد برای پذیرش در دانشگاه های ایتالیا نیاز به ترجمه رسمی ایتالیایی مدارک خود داشته باشند. در این صورت مراجعه به دفتر ترجمه ایتالیایی رسمی و معتبر بیشترین اهمیت را دارد. سپردن مدارک خود به دارالترجمه ای که رسمی باشد و زیر نظر قوه قضاییه فعالیت کند، همچنین از مترجمان تایید شده و حرفه ای استفاده کند، بسیار مهم است. شما می توانید اسناد و مدارک خود  را به دفتر ترجمه ایتالیایی رسمی آفاق بسپارید تا با بالاترین کیفیت و نهایت دقت ترجمه شود.

 هزینۀ ترجمه رسمی ایتالیایی چند است؟

 معمولا در تمامی دارالترجمه های رسمی هزینه ترجمه رسمی ایتالیایی به نرخ مصوبه دولتی دریافت می شود. هر ساله اداره کل اسناد و مترجمان قوه قضاییه نرخ جدید ترجمه مدارک را به زبان های مختلف به دارالترجمه های رسمی تایید شده ابلاغ می کند. نرخ ترجمه رسمی ایتالیایی، نیز مانند ترجمه رسمی زبان های دیگر، بر اساس مصوبه ابلاغی این اداره دریافت می شود.

برای آگاهی از نرخ ترجمه رسمی سال 1402 می‌توانید با دفتر ترجمه ایتالیایی آفاق تماس بگیرید.

چه مدارکی نیاز به ترجمه رسمی ایتالیایی دارند؟

اگر قصد تحصیل و یا سرمایه گذاری در ایتالیا را دارید و یا برای سفر تفریحی و کاری نیاز به دریافت ویزای ایتالیا دارید، باید به یک دفتر ترجمکه ایتالیایی حرفه ای مراجعه کنیدتا اسناد و مدارک شما را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ترحجمه کند. شما می‌توانید ترجمه رسمی مدارک زیر را به دفتر ترجمه ایتالیایی رسمی بسپارید:

 • ترجمه رسمی اسناد مربوط به معاملات
 • ترجمه مدارک تحصیلی با ریز نمرات
 • ترجمه اسناد هویتی و شناسایی
 • ترجمه جواز اشتغال به کار
 • ترجمه مدارک و اسناد شرکتی
 • ترجمه برگ آزمایش پزشکی
 • ترجمه اسناد مالیکت

و ترجمه هر مدرکی که نیاز به ترجمه رسمی ایتالیایی دارد. بنابراین می توانید تمامی مدارک خود را با اطمینان به دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی آفاق بسپارید تا با استفاده از بهترین مترجمان ایتالیایی در اسرع وقت با نرخ مصوب دولتی ترجمه کند. برای ترجمه رسمی ایتالیایی مدارک خود، حتما در هنگام مراجعه به دفتر ترجمه آفاق اصل مدارک به همراه گذرنامه یا پاسپورت و کارت ملی خود را برای تحویل به مترجم به همراه داشته باشید.

 

خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی آفاق

با انتخاب دارالترجمه حرفه ای و مورد تایید قوه قضاییه می توانید از بروز مشکلات  احتمالی در آینده پیشگیری کنید. اگر برای تحصیل به ایتالیا سفر می کنید و یا قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید، حتما به یک دفتر ترجمه ایتالیایی نیاز پیدا می کنید. این روزها پیدا کردن دفتر ترجمه رسمی کار سختی نیست اما انتخاب دارالترجمه ای که با دقت بالا مدارک شما را ترجمه کند، کمی مشکل است. اگر از ابتدا در انتخاب دارالترجمه رسمی ایتالیایی دقت کنید، تا حد زیادی از ایجاد دردسرهای بعدی پیشگیری کرده اید. اگر حتی یک کلمه از مدارک شما به درستی ترجمه نشود، ممکن است در ادامه روند اداری دریافت ویزا و غیره در سفارت خانه مشکل ساز شود. بنابراین توصیه می شود یکی از بهترین دفتر ترجمه ایتالیایی تهران را انتخاب کنید تا خیال تان از ترجمهمدارک به ایتالیایی آسوده باشد.

دارالترجمه رسمی آفاق، با همکاری بهترین مترجمان رسمی زبان ایتالیایی، دقیق ترین ترجمه رسمی ایتالیایی را ارائه می‌دهد. همچنین رعایت زمان ترجمه می تواند شما را در پیمودن سریع روند اداری کمک کند. مترجمان آفاق تمامی مدارک شما را به موقع ترجمه کرده و در زمان مقرر به شما تحویل می دهند.

ترجمه آنلاین در دفتر ترجمه ایتالیایی آفاق

دارالترجمه آفاق می تواند با ثبت سفارش آنلاین از مشتریان عزیز در اسرع وقت با آنها تماس گرفته و نسبت به دریافت مدارک و ترجمه به موقع آن اقدام کند. خدمات آنلاین ترجمه رسمی می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. بدین ترتیب که کارشناسان‌ آفاق اسناد و مدارک شما را بررسی کرده و در صورتی که ناقص باشند، به شما اطلاع می‌دهند. همچنین پس از بررسی مدارک، قابلیت ترجمه رسمی مدارک، به شما اطلاع داده می شود. حتی اگر ساکن تهران نیستید، می‌توانید مدارک‌ خود را از طریق پست برای ما ارسال کنید. پس از ترجمه نیز، دارالترجمه آفاق نیز مدارک و ترجمه ها  را برای‌ شما پست می کند.

پس از ثبت آنلاین سفارش شما برای ترجمه رسمی مدارک، با شما تماس گرفته می شود و در صورت تایید شما، کار ترجمه توسط مترجمان رسمی زبان ایتالیایی آغاز می شود. پس از ترجمه در صورت نیاز برای دریافت تاییدیه از دادگستری، امور خارجه و مهر نوتاری پابلیک، اقدام می شود.

 پس از دریافت تاییدات لازم، مدارک شما به همراه ترجمه رسمی ایتالیایی به شما تحویل داده می شود.

دریافت تاییدیه قوه قضاییه و امور خارجه

ساترا کار اخذ تاییدیه دادگستری و امور خارجه را نیز برای شما انجام خواهد داد. اگر نیاز به تاییدات دادگستری و امور خارجه دارید، اما به هر دلیلی، نمی‌توانید خودتان برای دریافت تاییدیه امورخارجه و دادگستری اقدام کنید، می‌توانید این کار را با خیال راحت به ما بسپارید.

دریافت مهر نوتاری

علاوه بر تاییدات قوه قضاییه و وزارت امور خارجه، اگر مدارک شما نیاز به مهر نوتاری پابلیک داشته باشد، دارالترجمه آفاق آن را در اسرع وقت برای شما دریافت می کند.

پس از اتمام مراحل ترجمه و دریافت تمامی تاییدات لازم، دفتر ترجمه ایتالیایی آفاق ، ترجمه را برای تایید شما تحویل می دهد تا از درستی ترجمه مدارک‌تان اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب که فایل اسکن ترجمه مدارک برای شما ارسال می‌ شود تا آن را بررسی و تایید کنید.

چرا دفتر ترجمه ایتالیایی آفاق را انتخاب کنید؟

دارالترجمه آفاق ایتالیایی یکی از بهترین دفاتر ترجمه رسمی د رتهارن می باشد که با استفاده از مترجمان حرفه ای و باسابقه زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می کند. این مجموعه ترجمه دقیق و صحیح اسناد و مدارک شما را وظیفه خود می داند و با تحویل به موقع ترجمه رسمی ایتالیایی و اخذ تاییدات لازم از مراجع مربوطه کار شما را در تسریع مراحل اداری آسان می کند.

همچنین قیمت خدمات ترجمه رسمی براساس تعرفه ابلاغ شده دولتی محاسبه می‌شود و صرفا در صورت ارائه خدمات اضافی مانند ترجمه فوری ایتالیایی، هزینه آن به صورت جداگانه دریافت می شود. برای اطلاع از هزینه ترجمه مدارک به ایتالیایی با ما در تماس باشید.

علاوه بر این دریافت تاییدیه قوه قضایی، امور خارجه و مهر نوتاری در صورت نیاز و درخواست شما توسط دارالترجمه آفاق انجام می شود.

اطلاعات سفارت ایتالیا

معمولا بعد از ترجمه مدارک نیاز به دریافت تاییدیه از دادگستری و وزارت امور خارجه سپس دریافت مهر تایید سفارت کشور ایتالیا دارید. در صورت درخواست شما، دفتر ترجمه ایتالیایی آفاق می تواند کلیه اقدامات لازم جهت دریافت مهر تاییدیه ها را انجام دهد.

اما اگر قصد داشتید خودتان به سفارت خانه مراجعه کنید و تاییدات لازم را دریافت نمایید، می توانید به آدرس سفارت خانه که در ادامه ذکر شده مراجعه کنید.

 دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی آفاق در تهران برای هرکدام از مراحل دریافت تاییدیه ها به یک روز زمان کاری نیاز دارد.

سفارتخانه ایتالیا

 • آدرس : تهران، خیابان نوفل لوشاتو
 • تلفن تماس : ۰۲۱-۶۶۷۲۶۹۵۵
 • وبسایت: esteri.it
 • کنسولگری ایتالیا
 • آدرس : تهران، منطقه ۳، بلوار نلسون ماندلا
 • تلفن تماس : ۰۲۱-۲۲۰۴۷۸۰۲

باغ سفارت

آدرس: تهران، خیابان فرمانیه، نرسیده به چهار راه فرمانیه، باغ سفارت ایتالیا