دفتر ترجمه روسی

دفتر ترجمه روسی

دارالترجمه رسمی آفاق یکی از دارالترجمه های تخصصی زبان روسی در کشور است که به عنوان دفتر ترجمه روسی با استفاده از مترجمان رسمی و حرفه ای که به فرهنگ روسی به خوبی مسلط هستند، مجموعه کاملی از خدمات ترجمه روسی را ارائه می دهند. ترجمه رسمی تمامی انواع اسناد و مدارک با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه، ترجمه کاتالوگ، پایان نامه های دانشگاهی، پروژه های تحقیقاتی و غیره با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت و تحویل به موقع انجام می شود.

دارالترجمه رسمی روسی مورد تایید سفارت

دارالترجمه رسمی آفاق از دفاتر ترجمه رسمی روسی است که علاوه بر ارائه خدمات حضوری، خدمات غیرحضوری ترجمه رسمی را نیز به صورت تمام وقت انجام می دهد. همچنن دفتر ترجمه روسی آفاق، ترجمه رسمی فوری روسی، اخذ نوبت‌ گیری سفارت روسیه و کلیه موارد لازم را در خصوص ترجمه و دریافت تاییدیه ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما در تماس باشید. دفتر ترجمه روسی آفاق آماده دریافت و تحویل اسناد شما جهت ترجمه رسمی و حرفه ای به زبان رسمی می باشد.

ترجمه رسمی مدارک به زبان روسی

ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک، گواهی نامه ها و ریز نمرات دانشگاههای مختلف روسیه اعم از رودن، سماشکو، پاولوف، نووسیبیرسک، کازان، لومونوسوف، سچینووا، ترجمه مدارک به روسی، ترجمه دوره پادفک و همچنین پایان نامه های دانشجویی و غیره در دفتر ترجمه روسی آفاق با کیفیت بالا صورت می گیرد. چنانچه نیاز به ترجمه رسمی روسی دارد می توانید با سپردن اسناد و مدارک خود به دارالترجمه آفاق در کمترین زمان ترجمه متون مختلف را به زبان روسی توسط مترجمان حرفه ای و متخصص تحویل بگیرید.

اگر به ترجمه رسمی فوری روسی نیاز دارید می‌توانید مدارک خود را به صورت آنلاین برای دفتر ترجمه روسی آفاق ارسال کنید. کارشناسان ما به سرعت مدارک شما را بررسی کرده و با شما جهت ترجمه اسناد به روسی تماس می گیرند.

دفتر ترجمه روسی

خدمات ویژه دفتر ترجمه روسی آفاق

 دارالترجمه رسمی آفاق تمامی اسناد و مدارک شما را به همراه اخذ تـأییدیه اسنـاد و مـدارک ترجمه شده از سوی قوه قضـائیه و وزارت امور خارجه به روسی در بالاترین کیفیت و کمترین زمان ترجمه خواهد کرد. انواع اسناد و مدارکی که ترجمه می گردد شامل موارد زیر است:

دفتر ترجمه روسی آفاق یک مرکز تخصصی است!

ترجمه رسمی مدارک به روسی مهمترین مرحله در انجام کلیه امور اداری است که نیاز به ترجمه روسی دارد. مدارک اخذ اقامت، انواع ویزا، ثبت شرکت، پذیرش و ثبت نام در دانشگاه های روسیه، اخذ ویزای تحصیلی و بورسیه، ترجمه رسمی مدارک شغلی، هویتی، تحصیلی و غیره به زبان روسی ترجمه شده و تاییدیه دادگستری و مراجع زیربط نیز توسط دفتر ترجمه روسی آفاق دریافت می شود. انتخاب دفتر ترجمه رسمی روسی معتبر و با کیفیت اولین گام در زمینه ترجمه بی نقص است.

دارالترجمه آفاق با سالها تجربه مفید در زمینه ترجمه انواع مدارک به زبان روسی و سایر زبان های زنده دنیا، یکی از بهترین گزینه ها برای ترجمه فوری روسی در تهران جهت ترجمه کلیه مدارک شماست. کیفیت و تحویل به موقع ترجمه رسمی روسی به همراه اخذ تاییدیه ها در اسرع وقت راهی برای ترجمه مطمئن و باکیفیت است.

این مرکز با استفاده از مترجمانی که سابقه زندگی در کشور روسیه را به همراه تحصیلات مربوطه در زمینه ترجمه زبان روسی دارند، ضامت ترجمه رسمی معتبر و حرفه ای با قیمت مناسب است. جهت انجام ترجمه رسمی می توانید با کارشناسان دارالترجمه روسی آفاق تماس بگیرید.

دفتر ترجمه روسی

روند ترجمه رسمی روسی در دفتر ترجمه روسی آفاق

 ترجمه رسمی روسی در دارالترجمه آفاق بلافاصله بعد از دریافت سفارش و مدارک شما با استفاده از بهترین مترجمان روسی آغاز می شود و در کمترین زمان ممکن با دقیق ترین ترجمه رسمی روسی به شما تحویل داده می شود. شما می توانید سفارش ترجمه روسی خود را به صورت حضوری و آنلاین ثبت کنید تا به سرعت رند ترجمه آغاز شود. همچنین اگر ترجمه مدارک شما نیاز به دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارد، می توانید درخواست داده تا دفتر ترجمه روسی آفاق روند اداری آن را انجام داده و پیگیری نماید.

مراحل ترجمه رسمی روسی

ترجمه رسمی مدارک روسی شما در دفتر ترجمه روسی آفاق توسط مترجم رسمی زبان روسی مورد تائید قوه قضاییه و سفارت روسیه انجام می‌شود. اسناد ترجمه ‌شده نیز توسط مترجم رسمی روسی امضا شده و کیفیت آن تایید می گردد. اصل مدارک به همراه ترجمه رسمی روسی جهت تائید اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه (سامانه سنام) توسط نماینده دادگستری دفتر ترجمه رسمی روسی آفاق برای شما ارسال می‌شود.

 • اسناد ترجمه ‌شده به زبان روسی، برای اخذ تائیدیه به وزارت امور خارجه ارسال می‌شود.
 • مدارک ترجمه‌ شده در بازه زمانی تعیین‌ شده به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد.
 • شما می توانید به صورت حضوری برای دریافت ترجمه به دفتر ترجمه روسی آفاق مراجعه کنید.
 • اخذ تاییدیه دادگستری و امور خارجه

ترجمه رسمی روسی در سراسر ایران

اگر در شهرستان هستید و نیاز به ترجمه رسمی روسی با کیفیت و مطمئن دارید، می توانید سفارش ترجمه رسمی روسی خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید و یا با شماره تلفن های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید تا با کارشناسان دفتر ترجمه رسمی روسی آفاق صحبت کنید. کارشناسان ما تصاویر مدارک شما را پس از دریافت بررسی کرده و جهت ترجمه به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از تایید تصاویر مدارک می توانید اسناد و مدارک خود را به آدرس دفتر ترجمه رسمی روسی آفاق پست ‌کنید.

اگر قصد ادامه تحصیل در روسیه، ثبت شرکت و یا دریافت ویزا و اقامت در کشور روسیه را دارید، باید کلیه مدارک لازم را به زبان روسی ترجمه کنید. لازم به ذکر است که هر مدرکی قابلیت ترجمه رسمی و دریافت تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه را ندارد. بنابراین جهت بررسی این موارد با کارشناسان دارالترجمه آفاق به عنوان دفتر ترجمه رسمی روسی در تهران مشورت نمایید.

قیمت ترجمه رسمی روسی

هر ساله اداره امور مترجمان رسمی (قوه قضاییه) تعرفه ترجمه رسمی روسی و سایر زبانها را به دفاتر ترجمه رسمی به‌صورت مکتوب ارائه می دهد. دارالترجمه‌ ها می‌توانند جهت ارائه خدمات مازاد بر ترجمه هزینه‌ ای مازاد بر نرخنامه مصوب دریافت کنند. دارالترجمه رسمی آفاق با ارائه خدمات رایگان مانند مشاوره و پشتیبانی شما را در جهت دریافت بهترین ترجمه یاری می دهد. برای اطلاع از آخرین نرخ‌ ترجمه رسمی روسی و قیمت ترجمه رسمی فوری روسی به لینک زیر مراجعه نمایید.

دفتر ترجمه روسی

تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه برای ترجمه روسی

جهت ارائه مدارک به نماینده یک کشور خارجی نیاز به تاییدیه دولت، دادگستری و یا وزارت امور خارجه دارید. در واقع مدرک شما باید هم به زبان کشور مقصد، ترجمه شده باشد و هم به تاییدیه مقامات مسوول و ذیربط برسد. بر همین اساس دارالترجمه بعد از ترجمه مدارک به زبان مورد درخواست شما، آن را جهت دریافت تاییدیه به دادگستریو وزارت امور خارجه ارسال می کند.

در اغلب موارد، سفارت روسیه نیازی به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ایران ندارد اما برای اطمینان بیشتر قبل از ارسال حتما از سفارت پرسیده می شود تا درصورت نیاز به تاییدیه اقدام شود.

چرا دفتر ترجمه روسی آفاق؟

دارالترجمه آفاق به عنوان دفتر ترجمه رسمی برتری است که زیر نظر اداره کل مترجمان رسمی استان تهران مشغول به فعالیت می باشد و تمامی مدارک و اسناد را توسط مترجمان حرفه ای و متخصص با دقت بالا ترجمه می کند و کلیه موراد قانونی را رعایت کرده و درصورت نیاز مدارک ترجمه شده را جهت دریافت تاییدیه به اداره دادگستری و وزارات امور خارجه ارسال می نماید.

مزایای مراجعه به دفتر ترجمه روسی آنلاین آفاق:

 • ترجمه رسمی مدارک به انواع زبان های زنده دنیا با بالاترین کیفیت
 • ارائه ترجمه رسمی انواع متون باکیفیت بالا
 • ترجمه رسمی فوری با تاییدیه دادگستری متناسب با زمان درخواستی متقاضی
 • اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه به‌صورت فوری
 • اخذ نوبت‌گیری از تمامی سفارتخانه ها
 • ارسال پستی رایگان به سراسر ایران
 • ارائه باکیفیت ترین ترجمه ها با حداقل هزینه ترجمه رسمی روسی
 • ثبت سفارش آنلاین ترجمه رسمی روسی
 • ترجمه روسی ارزان و با کیفیت
 • دفتر ترجمه روسی آفاق به طور تخصصی به ترجمه کلیه اسناد و مدارک به زبان روسی می پردازد اما بنا به درخواست مشتری خدمات ترجمه به کلیه زبان ها ارائه می گردد.

سوالات متداول

ترجمه رسمی چیست ؟

در ترجمه رسمی، تمامی مدارک و اسناد، روی برگه قوه قضاییه همراه با مهر رسمی است که به زبان خواسته شده ترجمه می گردد. این نوع از ترجمه در صورت نیاز، می بایست تاییدیه وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه را نیز داشته باشد.

ترجمه های غیر رسمی چگونه هستند؟

هنگامی که ترجمه متون مختلف از قبیل مقالات علمی، بروشور و یا کتاب انجام می شود که نیازی به تایید قوه قضاییه نمی باشد، ترجمه غیر رسمی صورت می گیرد که این گونه از ترجمه ها در دارالترجمه های رسمی برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، ارائه می شود.

ترجمه رسمی مدارک چقدر اعتبار دارد؟

هنگامی که اسناد و مدارک توسط یک دارالترجمه آماده می شود و دارای مهر دادگستری باشد، در حالی که تغییراتی در اصل و هویت آن ها صورت نگیرد، آن ها دارای اعتبار بوده و از سوی سفارتخانه ها پذیرفته می گردد.

آیا باید برای تمامی مدارک، تایید دادگستری و وزارت امورخارجه نیاز است؟

توجه داشته باشید که مطابق با پرونده و سفارتخانه ای که قرار است مدارک ترجمه شده تحویل شود، این موضوع متفاوت است. ضمن آنکه دریافت تایید و مهر دادگستری و وزارت امورخارجه، همراه با هزینه است که لازم است قبل از هر اقدامی در این خصوص راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ترجمه مدارک دانشگاهی چگونه است؟

برای ترجمه مدارک دانشگاهی لازم است که ابتدا از طریق دانشگاه اقدام کرده و پس از دریافت تایید وزارت خانه مربوطه آن را به دارالترجمه رسمی تحویل داده و سپس برای دریافت تاییدیه و مهر وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه اقدام کنید.